Nuo rugsėjo mėnesio Aukštadvario gimnazijoje buvo paskelbtas Aktyviausiojo skaitytojo konkursas. Suvedus visus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo  I G klasės mokiniai Ilona Svetikaitė, Laurynas Grušauskas ir 7 klasės mokinys Audrius Andriulionis.  Konkurse dalyvavo visų klasių mokiniai, visi perskaitė 421 knygą. Pagrindinis konkurso tikslas –  knygų skaitymas, todėl nugalėtojais tapome Visi skaitę. Todėl aktyviausiems gimnazijos skaitytojams buvo organizuota išvyka-ekskursija į Vilniaus apskrities A.Mickevičiaus biblioteką. Ekskursija paliko malonų įspūdį apie šią biblioteką, sužavėjo jos istorija. Pats pastatas – rūmai su daugybe labirintų, viduje gražu ir elegantiška, iš lauko pusės atrodo, kad pastatas yra mažas, senovinis, o iš tikrųjų  – didelė, moderni biblioteka. A.Mickevičiaus bibliotekoje daug retų knygų, yra erdvių, kur galima ramiai mokytis, skaityti, maloniai leisti laiką. 

 

IG klasė mokinė      Ilona Svetikaitė