Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje iškilmingai buvo įteikti brandos atestatai. Juos gavo IV G klasės, 25 TM ir 6 VR grupių mokiniai. Ceremonijos metu taip pat buvo įteikti profesinio mokymo diplomai III kurso mokiniams iš 2 FL, 22 TM, 26 TM, 27 TM ir 5 VR grupių.
Abiturientams ir absolventams sėkmės linkėjo Aukštadvario gimnazijos direktorius A. Valančiauskas, direktoriaus pavaduotojas profesiniam ugdymui J. Juknevičius, Trakų r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, buvusi gimnazijos mokinė, D. Daudaitė. Taip pat abiturientus sveikino ir sėkmingai rasti savo vietą po saule linkėjo IV G klasės auklėtoja E. Liucvaikiene, abiturientų tėvai.
Svarbus gyvenimo etapas įveiktas, abiturientai ir absolventai jau kuria ateities planus, o Aukštadvario gimnazijos istorijoje atsirado dar vienas įrašas „74 laida”.