2022 06 13 dieną, Aukštadvario gimnazijos I G klasės mokiniai su auklėtoja D. Kvedaravičiene turėjome smagią išvyką į Prienus. Viešėjome pas popierinę skudurinukę..
Susipažinome su Prienų popierine – viena didžiausių XVIII – XIX a. popieriaus dirbtuvių Lietuvoje. Nors senųjų popieriaus gaminimo įrenginių nebėra – tradiciją gaivinome mes patys: dekoravome iš senos makulatūros pagamintą popierių su vandens ženklais. Sužinojome, jog Nemunas ankščiau buvo vadinamas ,,Ana“ nuo šio pavadinimo kilo miesto pavadinimas ,,Prienai“, sužinojome kodėl išskalbus pinigus jie nesuyrą. Išklausę įdomios informacijos apie popieriaus gamybą ir atsisveikinę su popierine Skudurinuke keliavome pasivaikščioti po Prienų parką. Prienų parką užbūreme savo muzikos sugebėjimais, pasinaudoję parke esančiais muzikos instrumentais. Jautėmės išalkę, tad visi drauge papietavę leidomės toliau. Įlipome į Birštono apžvalgos bokštą, pasigrožėjome kraštovaizdžiu ir kupini gerų emocijų grįžome į namus.
Gabrielė Mozolevskytė I G kl. mokinė