Rugsėjo 16-28 d. IVG klasės mokinė Goda Liucvaikytė dalyvavo jaunimo mainuose, pagal Erasmus+ programą, Švedijoje projekte „Healthy life“. Bendrai projekte dalyvavo 55 jaunuoliai iš Švedijos, Graikijos, Turkijos, Ukrainos ir Lietuvos. Projekto tikslas buvo gilinti žinias apie psichologinę žmogaus būseną, jos gerovę, ypatingai po Covid-19 sukeltų sunkumų, leisti suprasti, kokia svarbi yra tiek fizinė, tiek psichologinė sveikata siekiant gyventi sveiką bei laimingą gyvenimą. Projekto metu dalyviai buvo skatinami diskutuoti, kelti klausimus bei ieškoti į juos atsakymų, dalyvauti aktyvioje veikloje. Laisvu laiku mokinė mėgavosi unikalia Švedijos gamta, bendravo su kitų šalių bendraamžiais bei aplankė įspūdingą sostinę Stokholmą. Abiturientė džiaugiasi įgyta patirtimi ir galimybe trumpam išvykti prieš didįjį egzaminų pasiruošimą.