08 30 mokyklos bendruomenė dalyvavo Aukštadvario Kristaus Atsimainymo bažnyčioje Šv. Mišiose. Mišios buvo aukojamos už mokinius, mokinių tėvelius, mokytojus.

 09 01 Mokslo ir žinių diena gimnazijoje (klasių auklėtojai, gimnazijos direktorius A. Valančiauskas, direktoriaus pavaduotojai  A. Varankevičienė, J. Juknevičius, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė D. Sakalienė).

09 29 7-8 kl. mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginyje ,,Priklausomybės veidai“ (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė, mokytojai: L. Venckienė, J. Budrevičienė, V. Skirka, D. Kazlauskas, A. Prakapienė).

09 29 6 kl., 8 kl., I-IV kl., 22TM gr., 23 TM gr. mokiniai dalyvavo krepšinio 3 x3  varžybose , kurios vyko Aukštadvario gimnazijoje (mokytoja R. Kulakovskaja).

09 30 5 kl., 6 kl., 8, IV G kl. mokiniai dalyvavo žygyje į Velnio duobę

10 05 nominacija „Metų Mokytojas“ įteikta matematikos mokytojui metodininkui K.Venckui.
IV G kl. mokiniai sveikino mokytojus Mokytojų dienos proga ( IV G kl. auklėtoja L. Balevičiūtė). Mokytojus sveikino JMB būrelio nariai (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė).

10 12 5- 6 kl. mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Sveiko maisto lėkštė“ ( mokytoja O. Lemežienė).

10 18 5-8 kl., I- IV G kl. mokiniai dalyvavo renginiuose , skirtuose paminėti Europos komisijos kovos prekyba žmonėmis dienai ( klasių auklėtojai, soc. pedagogė J. Bekešienė).

10 19 I G kl. mokiiniai dalyvavo susitikime su projekto „ Euroguodance“ ambasadoriumi Lietuvoje Laurynu Puidoku. Temos: ,,Kaip sėkmingai pasirinkti karjerą“, „ Karjeros pasirnkimo dirbtuvės“ (mokytoja R. Žuklienė).

10 20 6 VR gr. mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Rūdiškes „ Picų lobyną“ (mokytoja V. Nairanauskienė).

10 25 5-8 kl. , I-IV G kl. mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Konstitucija gyvai“. Akcija skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai paminėti (mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

10 23- 25 8 kl.,I G kl., III G. kl., IV G kl. mokiniai dalvavo Trakų r. sav. neformaliojo vaikų švietimo projekte ,, Panemune jūros link“ (mokytojas A. Kazlauskas).

10 23 mokytojai , bibliotekos vedėja dalyvavo seminare,,Pamokos organizavimas pagal mokytoją praktiką“. Seminaras vyko Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

10 26 Trakų r. Aukštadvario gimnazijos Direktoriaus įsakymu Nr. V1-133 5-8 kl., I- IV G kl. mokiniams, profesinio mokymo grupių mokiniams ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu nuo 2020 11 03 iki 2020 11 06, išskyrus specialiąją klasę. Šiai klasei ugdymas vyko kontaktiniu būdu.

Nuo 2020 lapkričio 9 d. iki 2020 lapkričio 20 d. 5-8 kl., I-IV G. kl. mokiniams, profesinio mkymo grupėms ugdymas vyko nuotoliniu būdu (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos Direktoriaus įsakymas 2020 11 06 Nr. V1-134).
11 11 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I etape (mokytojos D. Kvedaravičienė, A. Varankevičienė).

Nuo 2020 lapkričio 23 d. iki 2020 lapkričio 27 d. 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniams, profesinio mokymo grupių mokiniams ugdymas vyko nuotoliniu būdu (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos Direktoriaus įsakymas 2020 11 18 Nr. V1-125).

11 25-26 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniai nutoliniu būdu dalyvavo tarptautiniame informatikos ir informacinio mąstymo konkurse,,Bebras“ (mokytoja R. Žuklienė).

Nuo 2020 lapkričio 30 d. iki 2020 gruodžio 4 d. 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniams, profesinio mokymo grupių mokiniams ugdymas vyko nuotoliniu būdu (specialiajai kl. ugdymas kontaktiniu būdu vyko nuo 2020 lapkričio 30 d. (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos Direktoriaus įsakymas 2020 11 27 Nr. V1-141).

Nuo 2020-12-07 iki 2020-12-11 5-8 kl., I – IV G kl. bei profesinio mokymo grupėms pratęstas nuotolinis mokymas (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos direktoriaus įsakymas Nr. V1-30, 2020 12 04).

12 07-09 mokiniai, mokytojai ir jų tėveliai dalyvavo gimnazijos audito grupės apklausoje, kurios tikslas – sužinoti gimnazijos ugdymo prioritetus, stipriąsias ir silpnąsias puses.

12 07 JMB būrelio „Verkniukai“ nariai dalyvavo Respublikinėje darbų parodoje-konkurse „Žiemos puokštė KMAIK -2020“ (Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje). 5-8 kl. grupėje Gabrielės Mozolevskytės (8kl.) kompozicija „Nykštuko namelis“ užėmė 3-iąją vietą. I-IV G kl. grupėje Godos Liucvaikytės (II G kl.) kompozicija „Žiemos gniaužtuose“ užėmė 3-iąją vietą. Lauros Ezerskaitės (IV G kl.) kompozicija „Gamtos turtai“ užėmė 3-iąją vietą. Vilties prizais apdovanotos Adrijos Žuklytės (5 kl.) kompozicija „Kalėdos kvepia kava“ ir Rusnės Palionytės (II G kl.) kompozicija „Miško pasaka“ (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė, mokytoja R. Žuklienė).

12 12 gimnazijos mokiniai dalyvavo Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto ir VšĮ „Mokslo šviesa“ lapkričio 12 – gruodžio 12 d. organizuotoje skaitmeninių piešinių parodoje „Kalėdų stebuklas“ (mokytoja Dovilė Nalivaikaitė-Venslauskienė).

Gruodžio mėn. Adrija Žuklytė (5 kl.- darbo pavadinimas „Rudenio garsai“), Patricija Makšeckaitė (I G kl.- darbo pavadinimas „Saugok tai, ką turi“) dalyvavo respublikiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“. Konkursas skirtas UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metams paminėti. Konkurso dalyvėms įteiktos padėkos ( mokytoja D. Nalivaikaitė – Venslauskienė).

Nuo 2020-12-14 iki 2020-12-22 5-8kl., I – IV G kl. bei profesinio mokymo grupėms pratęstas nuotolinis mokymas (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos direktoriaus įsakymas Nr. V1-146, 2020 12 11).

12 16 I – IV G kl. mokiniai dalyvavo mokyklinėje matematikos olimpiadoje (mokytojai K.Venckus, L. Venckienė, A. Prakapienė).

12 17 5-8 kl. I-IV G. kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ (mokytoja R. Žuklienė).

12 17 I – IV G kl. mokiniai dalyvavo mokyklinėje chemijos olimpiadoje (mokytojos M. Puikienė, J.Budrevičienė, A. Varankevičienė).

12 17 III G kl. mokiniai dalyvavo mokyklinėje fizikos olimpiadoje (mokytojos L.Šukel, L. Venckienė, A.Prakapienė).

12 18 III G kl. mokiniai dalyvavo anglų kalbos mokyklinėje olimpiadoje (mokytojai E.Liucvaikienė, D.Stasiūnas).

12 22 I – IV G kl. mokiniai dalyvavo mokyklinėje biologijos olimpiadoje (mokytojai J.Budrevičienė, M. Puikienė, A. Kazlauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Varankevičienė).

12 01-21 Respublikinėje virtualioje parodoje – konkurse „2020 Miniatiūra 20×20”, kuris buvo organizuojamas neįvykusios LMTO baigiamojo etapo dalyviams, dalyvavo IV G kl. mokinė Deimantė Stasiūnaitė (mokytoja O.Lemežienė).

12 01-21 Gimnazijos kalėdinis puošimas (JMB būrelio vadovė Č. Pociūnienė, mokytoja V. Nairanauskienė, gimnazijos ūkio dalies darbuotojai).

Nuo 2021-01-06 iki 2021-01-31 5-8 kl., I – IV G kl. bei profesinio mokymo grupėms pratęstas nuotolinis mokymas (Trakų r. Aukštadvario gimnazijos direktoriaus įsakymas Nr. V1-02, 2021 01 05).

01 06 A.Venskutonytė (III G kl.), Aurimas Arlauskas (III G kl.) dalyvavo mokyklinėje anglų kalbos olimpiadoje (direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė, mokytojai – R. Žuklienė, V. Nairanauskas, V. Nairanauskienė, E. Liucvaikienė, D. Stasiūnas).

01 07 G. Liucvaikytė (II G kl.) dalyvavo rajoninėje chemijos olimpiadoje (mokytoja M. Puikienė).

01 08 Aurimas Arlauskas (III G kl.) dalyvavo anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje (mokytoja E.Liucvaikienė).

01 13 gimnazijos bendruomenė dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Klasės valandėlės buvo skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečiui paminėti (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, klasių auklėtojai).

01 13 5-8 kl., I – IV G kl. mokiniai dalyvavo meninio skaitymo konkurse, skirtame Sausio 13-osios dienai paminėti (mokytojai L. Balevičiūtė, B. Lapinskienė, D. Kazlauskas, R. Žuklienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A.Varankevičienė).

01 14 rajoninėje biologijos olimpiadoje I –II G kl. grupėje L. Gribauskas (II G kl.) užėmė II-ąją vietą, III – IV G kl. grupėje D.Stasiūnaitė ( IV G kl. ) užėmė I-ąją vietą, D. Radišauskas (IVG kl.) – II-ąją vietą (mokytoja J. Budrevičienė).

01 15 16 P. Makšeckaitė (I G kl.), G. Marcinkevičius (I G kl.), R. Palionytė (II G kl.), G. Liucvaikytė (II G kl.), Aurimas Arlauskas (III G kl.), D. Stasiūnaitė (IV G kl.), R. Palionytė (IV G kl.) dalyvavo rajoninėje matematikos olimpiadoje (mokytojai K.Venckus, L. Venckienė).

01 20 I G – IV G klasių mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (mokytojai L.Balevičiūtė, B.Lapinskienė, D. Kazlauskas).

01 21 P. P. Makšeckaitė (I G kl.), G. Liucvaikytė ( II G kl.), Aurimas Arlauskas ( III G kl.) dalyvavo rajoninėje fizikos olimpiadoje. Aurimas Arlauskas užėmė I-ąją vietą (mokytoja A. Prakapienė).

01 21 I G kl., 5VR grupės ir Finansinio raštingumo būrelio mokiniai dalyvavo ,,Swedbank“ iniciatyva suorganizuotoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje ,,Mokonomika“ (mokytojos V. Nairanauskienė, J. Daunoravičienė).

01 27 rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje P. Makšeckaitė (I G kl.) užėmė III-iąją vietą, D. Stasiūnaitė (IV G kl.) – I-ąją vietą (mokytoja L.Balevičiūtė).

01 28 rajono meninio skaitymo konkurse dalyvavo Adrija Žuklytė (5 kl.), Urtė Perednytė (5 kl.) – III-ioji vieta, D. Stasiūnaitė (IV G kl.) – I-oji vieta (mokytoja L. Balevičiūtė).

01 mėn. Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase konkurse Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30 – mečio paminėjimui skirtame konkurse „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“ dalyvavo Adas Martinėnas (5kl.), Šarūnas Martinėnas (5 kl.), Akvilė Bielskutė (5 kl.), Eitvidas Tamaševičius (5 kl.), Mėja Tamaševičiūtė (5 kl.), Urtė Perednytė (5 kl.), Nojus Šimonis (6 kl.), Gabrielė Dzencevičiūtė (I G kl.), Viktorija Norkutė (I G kl.). Konkurso dalyviams ir mokytojai įteiktos padėkos (mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė).

Direktoriaus įsakymu 2021 02 08 Nr. 01-11 pareikšta padėka už pasiektą aukštesnįjį pasiekimų lygį per I-ąjį pusmetį šiems mokiniams: A. Martinėnui (5 kl.), Š. Martinėnui (5 kl.), A. Žuklytei (5kl.), U. Perednytei (5 kl.), I. Darvidui (6 kl.), A. Dūdytei (6 kl.), M. Daunoravičiui (6 kl.), V. Rybnikovaitei (7 kl.), G. Dūdytei (I G kl.), G. Marcinkevičiui (I G kl. ), P. Makšeckaitei (I G kl.), G. Liucvaikytei (II G kl.), R. Palionytei (II G kl.), Aurimui Arlauskui (III G kl.), D. Statsiūnaitei (IV G kl.).

Padėka pareikšta mokiniams, nepraleidusiems per pirmą pusmetį nė vienos pamokos:

  1. Mikalauskui (5kl.), E. Zinkevičiui (5kl.), A. Andrulioniui (6kl.), G. Čirnaiuskaitei (6kl.), R. Karalevičiūtei (6kl.), P. Kavalaisukui (6kl.), R. Razmislevičiui (6kl.), I. Šaulov (6kl.), U. Ignatavičiūtei (7kl.), J. Ignatavičiūtei (I G kl.), D. Stankevičiui (II G kl.), O. Gurskui (IV G kl.), J. Uscilaitei ( IV G kl.), D. Stasiūnaitei (IV G kl.), A. Girdžiūtei (5 V R gr.), B. Carikov (25 T M gr.), D. Morkūnui (25 TM gr.), M. Aleksai (22 TM gr.), G. Buinickui (22 TM gr.).

Direktoriaus įsakymu 2021 02 26 Nr. V1-13 pratęstas nuotolinis mokymas 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniams ir profesinio mokymo grupėms nuo 2021 03 01  iki karantino pabaigos  Lietuvos Respublikos teritorijoje arba iki atskiro direktoriaus įsakymo.

II-IV G kl. mokiniai dalyvavo istorijos olimpiadoje gimnazijoje (mokytojos: A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, A. Kazlauskienė).

02 26 D. Stasiūnaitė (IV G kl.), D Radišauskas (IV G kl.) dalyvavo rajoninėje istorijos olimpiadoje (mokytoja A. Varankevičienė).

02 08-15 5-8 kl, I-IV G kl. mokiniai, profesinio mokymo grupės dalyvavo valandėlėse, pamokose, skirtose Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, klasių auklėtojai, grupių vadovai).

Direktoriaus įsakymu 2021 02 08 Nr. 01-11 pareikšta padėka už pasiektą aukštesnįjį pasiekimų lygį per I-ąjį pusmetį šiems mokiniams: A. Martinėnui (5 kl.), Š. Martinėnui (5 kl.), A. Žuklytei (5kl.), U. Perednytei (5 kl.), I. Darvidui (6 kl.), A. Dūdytei (6 kl.), M. Daunoravičiui (6 kl.), V. Rybnikovaitei (7 kl.), G. Dūdytei (I G kl.), G. Marcinkevičiui (I G kl. ), P. Makšeckaitei (I G kl.), G. Liucvaikytei (II G kl.), R. Palionytei (II G kl.), Aurimui Arlauskui (III G kl.), D. Statsiūnaitei (IV G kl.).

Padėka pareikšta mokiniams, nepraleidusiems per pirmą pusmetį nė vienos pamokos:

D. Mikalauskui (5kl.), E. Zinkevičiui (5kl.), A. Andrulioniui (6kl.), G. Čirnaiuskaitei (6kl.), R. Karalevičiūtei (6kl.), P. Kavalaisukui (6kl.), R. Razmislevičiui (6kl.), I. Šaulov (6kl.), U. Ignatavičiūtei (7kl.), J. Ignatavičiūtei (I G kl.), D. Stankevičiui (II G kl.), O. Gurskui (IV G kl.), J. Uscilaitei ( IV G kl.), D. Stasiūnaitei (IV G kl.), A. Girdžiūtei (5 V R gr.), B. Carikov (25 T M gr.), D. Morkūnui (25 TM gr.), M. Aleksai (22 TM gr.), G. Buinickui (22 TM gr.).

Direktoriaus įsakymu 2021 02 26 Nr. V1-13 pratęstas nuotolinis mokymas 5-8 kl., I-IV G kl. mokiniams ir profesinio mokymo grupėms nuo 2021 03 01 iki karantino pabaigos Lietuvos Respublikos teritorijoje arba iki atskiro direktoriaus įsakymo.

II-IV G kl. mokiniai dalyvavo istorijos olimpiadoje gimnazijoje (mokytojos: A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, A. Kazlauskienė).

02 26 D. Stasiūnaitė (IV G kl.), D Radišauskas (IV G kl.) dalyvavo rajoninėje istorijos olimpiadoje (mokytoja A. Varankevičienė).

02 08-15 5-8 kl, I-IV G kl. mokiniai, profesinio mokymo grupės dalyvavo valandėlėse, pamokose, skirtose Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti (mokytojos A. Varankevičienė, D. Kvedaravičienė, klasių auklėtojai, grupių vadovai).

Informacija ruošiama.

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama