Mokinių meninės kūrybos darbų konkursas 

 2020 m. gruodžio mėn. dvi moksleivės iš Trakų r. Aukštadvario gimnazijos dalyvavo respublikiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“,  skirtame UNESCO  pasaulio paveldo Lietuvoje metams paminėti. 

Konkursui darbus pateikė: Adrija Žuklytė (5 kl.)darbo pavadinimas „Rudenio garsai“, Patricija Makšeckaitė (9 kl.) darbo pavadinimas Saugok tai, ką turi“. Jos įvertintos padėkomis. Mokines konkursui parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė.    

 

Konkursas „Knygų namų šviesa“ 

 2020 m. lapkričio mėnesį nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Knygų namų šviesa“, skirtame Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui paminėti, Trakų r. Aukštadvario gimnaziją atstovavo Urtė Perednytė (5 kl.), Patricija Makšeckaitė (9 kl.), Titas Perednis (10 kl.) ir Marius Morozas (10 kl.)Konkurso dalyviams įteiktos padėkos. Mokinius konkursui parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė. 

 Konkursas „Dešimt žodžių“ 

 2020 m. lapkričio mėnesį įvyko respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų I–VIII klasių mokinių kūrybinių darbų ir piešinių konkursas „Dešimt žodžių“. Konkurso pavadinime užšifruoti dešimt Dievo įsakymųOrganizatoriai tikėjosi mokiniams priminti dvasines vertybes.  

Trakų r. Aukštadvario gimnaziją atstovavo Šarūnas Martinėnas (5 kl.) ir Rytis Razmislevičius (6 kl.). Dalyviams skirtos padėkos už dalyvavimą. Konkursui mokinius parengė tikybos mokytoja Irena Skulsčienė ir dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė. 

Iniciatyva „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020“ 

 Valstybinė augalininkystės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, prisidėdama prie iniciatyvos „Tarptautiniai augalų sveikatos metai 2020“, skelbė moksleivių piešinių konkursą augalų sveikatos tema: kodėl taip svarbu, kad augalai „nesirgtų“, kodėl svarbi yra augalų sveikata. Tarp konkurso dalyvių septyni Trakų r. Aukštadvario gimnazijos moksleiviai. Konkurso dalyviai: Urtė Perednytė (5 kl.), darbo pavadinimas Jūra“, Adas Martinėnas (5 kl.) darbo pavadinimas „Sosnovskio barščiai“, Šarūnas Martinėnas (5 kl.), darbo pavadinimas „Kolorado vabalai“, Patricija Makšeckaitė (9 kl.) darbo pavadinimas „Žaluma“, Auksė Taraškevičiūtė (9 kl.) darbo pavadinimas „Žiedai“, Rusnė Palionytė (10 kl.)darbo pavadinimas „Kokie augalai, tokie ir šeimininkai, Lukas Grybauskas (10 kl.) darbo pavadinimas „Žydėjimas“. Organizatoriai dėkoja dalyviams „Ačiū mokiniams, taip nuoširdžiai kūrusiems įvairiausius piešinius, kurie yra akivaizdus įrodymas, kad jaunajai kartai rūpi augalų ir žmonių ateitis“ ir atsiunčia Tarptautinių augalų sveikatos metų edukacinę knygelę lietuvių kalba, pdf formatu. Konkursui mokinius parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė. 

 

Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase konkursas 

Trakų r. Aukštadvario gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30 – mečio paminėjimui skirtame konkurse „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“. 2021 m. sausio mėnesį trukęs konkursas sulaukė 2612 piešinių ir 309 rašinių iš visos Lietuvos. Konkurso organizatorė Lietuvos Respublikos Seimo narė Irenos Haase dėkoja dalyviams „Sveikiname visus konkurso dalyvius. Visi Jūsų darbai yra nuostabūs, šilti ir svarbiausia – turi labai gilią prasmę. Laisvės suvokimo atvaizdavimas, tam pasitelktas kūrybiškumas suteikia neišmatuojamo dydžio viltį, kad kasdien, kiekvieną minutę ir akimirką, Jūs, mieli konkurso dalyviai, esate ir būsite pasiruošę Ją išsaugoti bei perduoti ateities kartoms. Ačiū Jums visiems už tai.“. 

Mūsų gimnazijos konkurso dalyviai Adas Martinėnas (5 kl.), Šarūnas Martinėnas (5 kl.), Akvilė Bielskutė (5 kl.), Eitvidas Tamaševičius (5 kl.), Mėja Tamaševičiūtė (5 kl.), Urtė Perednytė (5 kl.), Nojus Šimonis (6 kl.), Gabrielė Dzencevičiūtė (9 kl.), Viktorija Norkutė (9 kl.) ir dailės mokytoja įvertinti padėkomis. Mokinius konkursui parengė dailės mokytoja Dovilė Nalivaikaitė – Venslauskienė.