Š. m. gegužės 19 d. Trakų r. Aukštadvario gimnazijoje vyko smagus renginys, kurį organizavo VŠĮ Trakų kultūros rūmai vykdydami projektą „OPera“. Į gimnaziją atvyko garsus Lietuvos operos solistas Liudas Mikalauskas. Gimnazijos bendruomenei dainininkas įdomiai papasakojo apie savo nelengvą, kartais ir ne visiems suprantamą solisto darbą, padainavo Ūdrio ariją iš operos „Pilėnai“. Su dideliu susidomėjimu mokiniai klausėsi Miko Petrausko sukurtos lietuviškos operos „Birutė“ atsiradimo istorijos, garsaus Lietuvos operos pradininko Kipro Petrausko, Antano Šabaniausko dainavimo. Sužinojo, jog dainininką Danielių Dolskį galima laikyti POP muzikos pradininku Lietuvoje.

Malonus Liudo Mikalausko bendravimas paliko neišdildomą įspūdį. Daugelis bendruomenės narių užsidegė noru kuo greičiau apsilankyti muzikiniame teatre.

 

Muzikos vyr. mokytoja Aldona Stankevičienė