8 ir specialiosios jungtinės klasės mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja R. Žukliene bei mokytojo padėjėja E. Juknevičiene dalyvavo Aukštadvario regioninio parko organizuotame aplinkos apsaugos dienai skirtame renginyje „Ledyno keliu su velinu“. Renginį pradėjo kultūrologė R. Balsevičiūtė, sveikinimo žodį tarė ekologas T. Špiliauskas. Mergiškių kraštovaizdžio draustinyje žygį pėsčiomis pradėjome nuo Antaveršio duobės, tada aplankėme Gelionių duobę, užkopėme į Gelionių kalvą. Išgirdome įdomių pasakojimų apie ledynų slinkimą ir susiformavusi reljefą, pasiklausėmė skambių dainų. Žygio metu galėjome stebėti gamtą iš arčiau žiūronų pagalba. Grįžę į aikštelę suvalgėme nuostabaus skonio sriubos, kurią virė Stakliškių, Užuguosčio, Vyšniūnų bibliotekininkės, pasivaišinome arbatžolių arbata su saldumynais. Gimnazijų mokiniai dalyvavo žinių viktorinoje, kurioje prizus įsteigė Trakų jaunimo ir turizmo centras. Pakeliui namo dar aplankėme Ustronės riedulyną. Smagus laikas gamtoje!