Sekmadienį sausio 22 d. šeštokai žiūrėjo spektaklį Vilniuje, Keistuolių teatre, „Bambeklis Bajoras” (režisierius Aidas Giniotis). Šis spektaklis, paremtas lietuvių liaudies motyvais, tikrai džiugino žiūrovus. Iš tiesų buvo daug muzikos, folkloro, juokingų situacijų. „Bambeklis Bajoras“ – istorija apie ypatingą žmogų su ypatinga pavarde, tapusia jam likimo ženklu ir nulėmusia tolimesnį gyvenimą. Lietuviškame kaime gyvenęs iškilus Bajoras vieną dieną supranta, kad gimtasis kraštas jam – per mažas ir per nykus: nei namai, nei laukai, nei žmonės nebeatrodo pritinkantys jo bajoriškai kilmei. Belieka vienintelė išeitis – iškeliauti į platųjį pasaulį ir atrasti sau, iškiliai personai, deramą profesiją. Beeidamas per miestus ir kaimus, įveikdamas plačiausias jūras ir marias, užsukdamas į atokiausius kampelius Bajoras sutinka įdomiausių bei keisčiausių žmonių, tačiau savo svarbiausio tikslo – tikrojo pašaukimo – jam niekaip nesiseka atrasti. Tik žingsniais išmatavus visą margą pasaulį ir sugrįžus į paliktą lietuviškąją žemę Bajorui tampa aišku – pats bajoriškiausias ir širdžiai mieliausias kraštas yra ne užjūriuose, o savame kaime su savo draugais bei kaimynais.

Spektaklis yra Vilnius 700 programos dalis. Tad gimnazijos mokiniai tokiu būdu švenčia ir Vilniaus gimtadienį.

Pirmas apsilankymas Keistuolių teatre nepaliko abejingų, visi grįžo puikios nuotaikos ir kupini smagiausių įspūdžių bei tikėdami, kad tai tik pradžia į didįjį teatro gyvenimą.