2021 m. gegužės 14 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021 m.“ šalies etapas. Šiame etape dalyvavo 8 klasės mokinė Gabrielė Mozolevskytė ir IV G klasės mokinė Deimantė Stasiūnaitė, parodžiusios geriausius rezultatus Trakų rajono savivaldybės suorganizuotame renginyje. Mokinės puikiai susitvarkė su pateiktomis užduotimis, atlikdamos kūrybinius darbus, taip pat pademonstravo labai geras dalykines žinias, kūrybiškumą, savarankiškumą, atskleidė savitą požiūrį į technologijų kaitą, tradicijas, ekologiškumą.

Deimantė Stasiūnaitė apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu. Mokines ruošė mokytoja ekspertė Ona Lemežienė (technologijų mokytoja ekspertė).

Ekonomikos mokytoja metodininkė Violeta Nairanauskienė