Ketvirtadienį, birželio 2 dieną, Aukštadvario gimnazijoje vyko netradicinė interaktyvi integruota dailės, muzikos, istorijos, lietuvių literatūros pamoka netradicinėje aplinkoje – aktų salėje. Šią pamoką vedė aktorė Livija Krivickaitė.

Mokiniai susipažino su didžiojo lietuvių dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio biografija ir asmenybe, gyvai klausėsi violončelės garsų. Violančelininkas Tomas Ramančiūnas atliko M.K.Čiurlionio „Preliudą“ ir „Noktiurną“. Daugelis mokinių pirmą kartą girdėjo violončelės skambesį ir neliko abejingi.

Didelį įspūdį paliko ir M.K. Čiurlionio tapybos darbai. Mokiniai turėjo galimybę stebėti ir analizuoti, interpretuoti dailininko tapybos darbus, juos sieti su muzikos kūriniais. Ypač mokiniams patiko viktorina, čia sėkmingiausiai pasirodę buvo apdovanoti prizais – atvirukais su Čiurlionio paveikslais.

Smagi ir prasminga pamoka paliko neišdildomą įspūdį.