Birželio 8 d. 7 ir 8 klasių mokiniai su informacinių technologijų mokytoja R. Žukliene aplankė Vilnių. Dalyvavo Kultūros paso edukacinėje programoje „Karingųjų baltų pėdsakais“ Lietuvos nacionaliniame muziejuje, aktyviai atsakinėjo į klausimus, apžiūrėjo eksponatus, pasimatovo šarvus, šaudė iš lanko. Saulei šviečiant nužingsniavo prie Arkikatedros, čia prasidėjo orientacinis žaidimas „(Ne)Dingusio Vilniaus paieškos“. Keliavo trys komandos pagal nuorodas prie nurodytų objektų, skaitė informaciją, atsakinėjo į klausimus. Pasukus link LR prezidentūros išvydo vaikų žaidimų aikštelę, kurią išbandė ir prisiminė smagiausias akimirkas. Čia netrūko juoko ir gerų emocijų.
Žaidimą baigė Katedros aikštėje, šiek tiek pavargę nuo kaitrios saulės, pasivaikščiojimų. Besidalindami įspūdžiai žingsniavo link Aušros vartų, kur mūsų laukė autobusiukas.
Smagu keliauti, pažinti neatrastas vietas, sužinoti kažką naujo arba įtvirtinti turimas žinias.