Birželio 14-22 d. gimnazijoje vyko socializacijos programa, kurioje dalyvavo 16 mokinių. Pirmą dieną kūrė plakatą, taisykles, kadangi oras nelepino, tai žygį „Žaliuoju taku“ teko keisti žaidimais „SCRABBLE“ ir „TIK TAK BOOM“, integruojant lietuvių kalbą. Programos dalyviai ne tik sportavo, bet išbandė Ebru meną (piešimas ant vandens), su Aukštadvario miestelio bibliotekininke R. Jarmalavičiūte aptarė atliekų perdirbimą, iš senų laikraščių sukūrė paveikslus, atvirutes. Išgražino prieš gimnaziją esančias plyteles savo piešiniais, kurtais kreidelėmis. Trakų amatų centre pasidarė savo gyvūnėlį-pakabuką „Katiną“ su atšvaitu, aplankė Trakų pilį. Turėjo pirmosios pagalbos pamokėlių: mokėsi atlikti dirbtiną kvėpavimą, tvarstytis ne tik žaizdas, bet ir lūžius, aptarė kaip saugiai elgtis vasarą. „Ąžuolynė“ pramogų ir laisvalaikio parke palaipiojo trasomis, o paskutinę dieną pynė vainikus Joninėms. Kiekvieną rytą aptardavo veiklas, o dienos pabaigoje pasidalindavo tarpusavyje įspūdžiais. Laikas prabėgo taip greitai, kad mokiniai laukia jau kitų metų socializacijos programos „Septynios dienos po saule“ . Smagios, šiltos ir saugios Jums vasaros!